Parę nowinek odnośnie kart lojalnościowych druk.

Stojąc koło kasy w supermarkecie nieraz słyszymy zapytanie: posiada pan/pani kartę stałego klienta? Bądź: kolekcjonuje pan/pani punkty? Zapytanie takie (wyjaśniam niezorientowanym) tyczy się tzw. kart lojalnościowych.
Karty tego typu proponowane są nieomalże w każdym supermarkecie oraz punktach usługowych jako karty wiernego użytkownika. posiadają głównie wizerunek karty bankomatowej , natomiast używa się ich tylko i wyłącznie przy kasach. Posługują do zbierania umownych punktów, rabatów czy szczególnych obniżek. O ile są to punkty, to po zebraniu ustalonej kwoty bądź więcej jest dozwolone je wymienić na specjalnie przygotowywane artykuły. Jeżeli są to obniżki czy też specjalne zniżki (chociażby właśnie za posiadanie tego rodzaju karty) to na rachunku kasa nalicza akuratnie uszczuploną sumę do zapłaty.

Najlepszymi przykładami programu lojalnościowego są markety modelu Biedronka czy Tesco. Tam właśnie karty piastują swoją rolę w sposób naoczny. Często w ofertach oznaczone jest, iż niższa należność obowiązuje tylko z kartą lojalnościową. Butiki odzieżowe, zarówno proponują takie karty, ale tu już nie jest tak łatwo. Tego typu sklepy znanej marki, jeśli już oferują klientom ów karty, to są to wyłącznie gromadzone punkty, jakie wolno wymienić na produkt, lub gotówkę.

Karty lojalnościowe druk


Karty stałego klienta oferują dodatkowo stacje benzynowe, na jakich po wypisaniu formularza wolno je dostać od ręki. W wypadku poniektórych firm można się spotkać z bonusem na zachętę przy założeniu karty. Jest tak na stacjach paliwowych Orlen, w których bonus na start to 200 pkt.. Tak samo jest na stacjach Shell. Tutaj za założenie karty konto zasilane jest 50 punktami, tymczasem nie łudźmy się, że już za pierwsze uzyskane punkty kupimy chociażby filiżankę kawy, bądź hot-doga. Punktów należy zebrać o wiele więcej. W najwyższym stopniu opłaca się firmom, w jakich zatrudnieni korzystają z aut służbowych.
Powinno się zapamiętać, że punkty za zakupy nie są w stanie się kumulować w nieskończoność – posiadają one okres ważności. Średnio jest to okres 3 lat.

Karty lojalnościowe druk.
Sporządzaniem tego rodzaju kart trudnią się na zlecenie użytkownika profesjonalne firmy. Proponują rozmaite wzornictwo, format jak również kształt, oraz krótkie terminy realizacji.