Sponsoring – kontrowersyjny temat

Gdyby osoba z twojego otoczenia oznajmiła ci, że właśnie zajęła się sponsoringiem, prawdopodobnie spojrzałbyś na nią krzywym wzrokiem i nie chciałbyś już się do niej odezwać. Poważnie traktujesz w końcu tylko tych ludzi, którzy swoją ciężką pracą zarabiają na własne utrzymanie, a nie wyręczają się tutaj innymi. Nie możesz jednak powiedzieć, że sponsoring jest czymś złym, póki sam się z nim nie zapoznasz w praktyce. Często nie wygląda on bowiem tak, jak to opisywane jest przez większość Internautów.

Wiadomości o poszukiwaniu sponsorki

Jeśli zobaczysz w sieci wiadomość szukam sponsorki, prawdopodobnie uznasz, że stworzyła ją kobieta, która w zamian za pieniądze oferuje swoje wdzięki – po prostu seks. Nie zawsze tak to jednak wygląda. Sponsoring nie musi polegać wyłącznie na świadczeniu usług seksualnych. Gdyby bowiem jakiś mężczyzna chciał po prostu zaspokoić swoje potrzeby, zapewne udałby się do prostytutki, której także musiałby zapłacić. Dlaczego zatem niektórzy panowie, zamiast postąpić w ten tradycyjny sposób, wolą sponsorować młode lub starsze dziewczyny? Ponieważ im nie zależy tylko i wyłącznie na łóżkowych wrażeniach. Chcą oni często nawiązać po prostu bliższą relację z drugą osobą i pozyskać takiego kogoś, komu zawsze będą mogli się wygadać, wyżalić lub się do niego przytulić czy nawet pobyć chwilę w ciszy. Jeśli sam jesteś osobą towarzyską, może ci się to wydać dziwne, jednak pamiętaj, że niektórzy ludzie są na tyle nieśmiali, że ciężko jest im znaleźć prawdziwych znajomych. Oni sami szukają ogłoszeń typu szukam sponsorki, by następnie tworzącym je osobom zaproponować własne pieniądze. Sami na tym sporo zyskują, bo wreszcie nie muszą wieczorami zmagać się ze swoją samotnością.

Nie gardź tymi, którzy szukają sponsorki

Nie powinieneś zatem negatywnie podchodzić do tych osób, które robią rzeczy, jakich sam nie potrafisz póki co zrozumieć. Chcąc zapoznać się ze światem sponsoringu, musisz wczuć się w rolę tych ludzi, którzy oferują pieniądze w zamian za kontakt z drugim człowiekiem. Zazwyczaj tacy ludzie są bardzo samotni i zasługują na twoje współczucie.
szukam sponsorki